O kampanii

Nie trać energii i zbuduj swój energooszczędny dom!

Organizatorzy

Danfoss jest duńską firmą rodzinną o zasięgu globalnym. Od lat jest liderem w zakresie energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań pozwalających na obniżenie kosztów energii i redukcję emisji CO2.

Produkty Danfoss są wykorzystywane do ogrzewania i chłodzenia budynków, chłodzenia w przemyśle spożywczym, sterowania pracą silników elektrycznych oraz zasilania dużych maszyn rolniczych i budowlanych. Firma działa także w obszarze energii odnawialnej oraz infrastruktury grzewczej dla miast. W ciągu ostatnich 25 lat Danfoss w Polsce zainwestował około 800 mln zł w fabryki oraz działalność rozwojowo-badawczą. Globalnie firma zatrudnia ponad 25 000 pracowników.

W Polsce Danfoss posiada 7 zakładów produkcyjnych: w Grodzisku Mazowieckim, Tuchomiu, Warszawie, Koleczkowie i Żelazkowie, a także we Wrocławiu i Bielanach Wrocławskich. Łączne zatrudnienie w Polsce kształtuje się na poziomie 1700 osób.

Więcej informacji: www.danfoss.pl

Firma H+H Polska należy do duńskiej Grupy H+H i działa na polskim rynku od 2006 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych.

Liczne inwestycje zapewniają ciągły rozwój firmy i pozwalają na rozszerzanie działalności. Obecnie oferta obejmuje kompleksowy System Budowy H+H, składający się z bloczków i płytek z betonu komórkowego, nadproży, paneli ściennych, bloczków i cegieł silikatowych oraz zapraw klejących.

Sukces H+H Polska to wynik wspólnej pracy ponad 800 osób zatrudnionych w 13 zakładach produkcyjnych. Jego miarą jest zaufanie klientów, dbałość o najwyższe standardy obsługi, bezpieczeństwo pracy i ochronę środowiska, a także jakość produktów dedykowanych dla budownictwa energooszczędnego zapewniającego użytkownikom komfort cieplny, akustyczny oraz bezpieczeństwo konstrukcyjne.

Więcej informacji: www.hplush.pl

Jako ROCKWOOL Polska jesteśmy częścią Grupy ROCKWOOL. Posiadamy 2 fabryki w Polsce – w Cigacicach i w Małkini. Zatrudniamy ponad 1200 pracowników. W naszej ofercie znajdują się izolacje budowlane, specjalistyczne izolacje i rozwiązania techniczne oraz przemysłowe. Jako Grupa ROCKWOOL czujemy się zobowiązani do poprawy warunków życia każdego, kto korzysta z naszych rozwiązań i produktów. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam rozwiązywać wiele z najistotniejszych dziś wyzwań w zakresie zrównoważonego budownictwa: od redukcji zużycia energii i zanieczyszczenia hałasem, przez podniesienie bezpieczeństwa pożarowego, do skutecznej walki z niedostatkiem wody oraz powodziami. Szeroka gama naszych produktów i rozwiązań odzwierciedla różnorodność potrzeb mieszkańców naszego globu, wspierając jednocześnie naszych partnerów w zmniejszaniu emisji dwutlenku węgla.

Z zespołem ok. 10 500 oddanych kolegów i koleżanek z ponad 35 krajów jesteśmy światowym liderem w produkcji rozwiązań z wełny skalnej.

Więcej informacji: www.rockwool.pl

Grupa VELUX jest światowym liderem w produkcji okien dachowych. Oferta firmy zawiera również świetliki tunelowe, okna do płaskiego dachu, a także różnego rodzaju rolety, żaluzje, produkty instalacyjne oraz elementy inteligentnego domu. Produkty VELUX są ekologiczne, energooszczędne i pomagają stworzyć w domu zdrowy klimat wewnętrzny – idealny do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku.

W Polsce Grupa VELUX i spółki siostrzane działają od ponad 27 lat i obecnie są największym producentem i eksporterem okien. Okna dachowe produkują z certyfikowanego drewna sosnowego z Polskich Lasów Państwowych, a procesy produkcyjne odbywają się ze szczególnym poszanowaniem ochrony środowiska. W zakładach zlokalizowanych w Gnieźnie (dwie fabryki), Namysłowie i Wędkowach koło Tczewa pracuje ponad 4000 Polaków. W Polsce działają również FUNDACJE VELUX, które w ciągu ostatnich 10 lat przekazały ponad 100 mln zł na wsparcie polskich organizacji społecznych.

Więcej informacji: www.velux.pl

Organizatorzy